Kimdir?

6 Mart 1972 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Eskişehir’de tamamladı. 1992 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nü kazandı. 1997 yılında mezun oldu (4 yıllık okulu 5 yılda bitirdiyse ne olmuş? Sizin hiç anlamadığınız ders, anlaşamadığınız öğretim görevlisi olmadı mı sanki?).

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tiyatro Topluluğu’nda (O.M.I.T.I.T.) oyunculuk yaptı, bir suru turneye gitti (acayip gezdi). Antalya Devlet Tiyatrosu’nda sözleşmeli olarak çalıştı, Akdeniz Tiyatro Topluluğu’nda çocuk oyunlarında oynadı (hiç gezemedi). Antalya Golden Horn Film Stüdyoları’na eğitim için seçildi. BBC için çekilen Arabian Nights, Jason adlı filmlerde yardımcı oyuncu olarak çalıştı. Birçok televizyon dizisinde ve reklam filminde rol aldı (ne oldu? hiç.) Bitlis’in Güroymak İlçesi’nde 6 ay öğretmenlik yaptı 49 tane öğrencisine okuma yazma öğretti.(bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olacağı düşünülürse 49 öğrenciyle çarpımından çıkan sonucu siz hesap edin)

Şarkı sözlerinin birçoğu çeşitli albümlerde yer alan Gökhan Sahin M.S,G üyesi, B.J.K. li ve Nazan ve Rezzan isminde iki kız kardeşe sahip (hem de ikiz) 1999 Mayıs Haziran gibi bu günlerin kıymetini bilmek için kanser oldu kemoterapi gördü 1-0 galip geldi. 2007 yılının haziran ayında yine kanser oldu yine kemoterapi gördü durum 2-0 oldu (hocamızın da dediği gibi önümüzdeki maçlara bakacağız :)) Profesyonel olarak perküsyonuyla Fettah Can, Ziynet Sali, Hande Özkaş, Gökhan Türkmen, Erdem Kınay, Merve Özbey, Mustafa Ceceli, Buzuki Orhan Osman, Fulden Uras, Ege, Birol, Rober Hatemo, Bayar Şahin, Volkan Konak, Lara, Kazım Koyuncu, Yasar Kurt, Serkan Çevik (Gitarcı), Demet Sağıroğlu, Atilla Tas, Doğuş, Demet Akalın, Aydan Kaya, Abidin Eser, Firdevs, Gülşen, Davut Güloğlu, Seda Sayan, Bengü, Sinan Erkoç, Shal Sick Brass Band (Koln-Babylon) gibi sanatçıların sahne çalışmalarında eşlik etti (gezdiği yerleri en az iki defa daha gezdi) Ege, Bayar Sahin, Kutsi, Bendeniz, Buzuki Orhan Osman, Bengü, Kadir Çebi’nin albüm çalışmalarında eşlik etti.