Sanatçı Hakkında

Müziğe olan ilgim küçük yaşlarda, duyduğum her şarkıyı söylemeye çalışmamla başladı. Annemin ve babamın bendeki bu merakı farketmeleri daha sonraki okul yıllarımda öğretmenlerimin beni sınıfta şarkı söylemeye teşvik etmeleri müziğe olan sevgimi daha çok artırdı. Çocukluğumda babamın hediye ettii darbukayla haşır neşir olduğum zamanları da hiç unutmam.
Ortaokul yıllarımda müzik öğretmenlerimin tavsiyesiyle Anadolu Güzel Sanatlar Liseleri özel yetenek sınavlarına girdim ve kazandım.
Lise yıllarımda Klasik Batı Müziği eğitimine başladım. Küçüklüğümden beri hep keman çalmak istemiştim ancak öğretmenlerimin önerisi olan yan flütü çalmaya başladım. Bu benim için bir dönüm noktası oldu. Dört yıl boyunca yan flüt çaldım. Bir yandan flüt çalarken aynı zamanda piyano, koro, işitme ve armoni eğitimi de aldım. Okulumuzun düzenlediği konserlerde solo performanslar sergiledim. Okul eğitimimin yanısıra düzenlenen konser ve organizasyonlarda, sahne performanslarında serbest çalışma hayatına başladım.
Eğitim hayatıma Bursa Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitim Fakültesi’nde devam ettim. Üniversite yıllarımda yan flüt çalarken sesine aşık olduğum saksafonu da çalmaya başladım. Artık iki tane çok sevdiğim enstrümanım vardı. Eğitimim devam ederken klasik müzik konserleri vermeye devam ettim, çeşitli ünlü müzisyenlerle çalışma fırsatı yakaladım.
Üniversite yıllarımdan sonra bir diğer hayalimi gerçekleştirdim : İstanbul’a taşındım ve burada çalışma hayatıma devam ettim. Çalışma hevesim ve sevgim beni başarılı müzisyenlerle ortak projelerde buluşturdu. Bir çok sahne performansında bulundum. Aynı zamanda albüm çalışmalarında yan flüt ve saksafon çaldım. Kutsi, Ziynet Sali, Fatih Ahıskalı, Fettah Can, Burcu Tatlıses, Betül Demir, Akide Proje, Gürol Ağırbaş, Düş Sokağı Sakinleri, Yeni Türkü ve birçok değerli sanatçıyla ortak işlerde çalışma imkanı buldum. Özellikle soul, jazz ve funk gruplarında çalmaktan büyük zevk duyuyorum. Şu an Ziynet Sali ve ekibiyle, aynı zamanda Soul Mate grubuyla çalışmaktayım. Diğer yandan solo vokal albümümün kayıtlarını tamamlamış bulunmaktayım.